Informacja o jakości powietrza

http://powietrze.katowice.wios.gov.pl/

Witamy na stronie Żłobka Miejskiego w Rudzie Śląskiej

REKRUTACJA ELEKTRONICZNA DO ŻŁOBKA

Dla usprawnienia procesu rekrutacji w żłobkach miejskich dla których organem prowadzącym jest Miasto Ruda Ślaska został uruchomiony  elektroniczny system zapisów.

Platforma elektroniczna wspomagająca procedurę zapisu dziecka do żłobków miejskich umożliwia składanie wniosków w trybie całorocznym, jednocześnie porządkując wnioski zgodnie z datą złożenia wniosku oraz kryteriami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zmiana formy zapisów z tradycyjnej - papierowej na elektroniczną daje rodzicom możliwość składania wniosku przez internet z dowolnego miejsca.

Zapisy  odbywają się przez cały rok.

UWAGA. Planowe coroczne przyjęcia mają miejsce od 1 września, kiedy odchodzi najstarszy rocznik do przedszkoli. W ciągu roku szkolnego przyjęcia zdarzają się sporadycznie w miejsce rezygnacji.

System jest aktywny pod adresem https://zlobki.vulcan.net.pl/rudaslaska

 

Prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem zapisów elektronicznych do żłobków miejskich" dostępnym w "Plikach do pobrania" na stronie logowania.

UWAGA!!!  prosimy o zwrócenie uwagi na § 2, ust. 14 Regulaminu - wnioski nie przedłużane co 3 miesiące są usuwane z systemu.

 

Proszę nie drukować wniosków. Wniosek będzie potrzebny dopiero do przyjęcia dziecka.

 

Z radością witamy Wasze dzieci. Staramy się zapewnić im w żłobku jak najlepsze warunki zdrowotne i wychowawcze. Nasz personel jest wyczulony na potrzeby dziecka

Żłobek Miejski bierze udział w programie„Żywienie na wagę zdrowia” realizowanym przez Śląskiego Państwowego Inspektora Sanitarnego pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka


 

O NAS

Do żłobka mogą uczęszczać dzieci w wieku od 5 miesiąca życia do ukończenia 3 roku życia. Doświadczony i odpowiednio wykształcony pod kątem opiekuńczo-wychowawczym jak i medycznym personel zapewni Państwa pociechom nie tylko stałą opiekę, lecz również zadba o ich prawidłowy rozwój emocjonalny i psychofizyczny.

Przyjazne otoczenie z dala od zgiełku miejskiego oraz duży ogród zapewnić maluchom miły odpoczynek na łonie przyrody. Placówka posiada przestronne i estetyczne pomieszczenia, które są odpowiednio wyposażone oraz dostosowane do potrzeb wiekowych naszych milusińskich. Znajdujące się w nich bezpieczne zabawki mają za zadanie nie tylko uatrakcyjnić spędzany na zabawie czas, lecz również stymulować prawidłowy rozwój dzieci. Pomieszczenia te, to nie tylko sale bawialne, lecz również przystosowane dla maluchów sypialnie, jadalnie oraz łazienki..