Informacja o jakości powietrza

http://powietrze.katowice.wios.gov.pl/

Witamy na stronie Żłobka Miejskiego w Rudzie Śląskiej

Z radością witamy Wasze dzieci. Staramy się zapewnić im w żłobku jak najlepsze warunki zdrowotne i wychowawcze. Nasz personel jest wyczulony na potrzeby dziecka

REKRUTACJA ELEKTRONICZNA DO ŻŁOBKA

UWAGA RODZICE

Dla usprawnienia procesu rekrutacji w żłobkach miejskich dla których organem prowadzącym jest Miasto Ruda Ślaska został uruchomiony  elektroniczny system zapisów.

Platforma elektroniczna wspomagająca procedurę zapisu dziecka do żłobków miejskich umożliwia składanie wniosków w trybie całorocznym, jednocześnie porządkując wnioski zgodnie z datą złożenia wniosku oraz kryteriami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zapisy  odbywają się przez cały rok. 

Dziecko można zapisać po urodzeniu, gdy posiada już numer PESEL.

UWAGA. Planowe coroczne przyjęcia mają miejsce od 1 września, kiedy odchodzi najstarszy rocznik do przedszkoli. W ciągu roku szkolnego przyjęcia zdarzają się sporadycznie w miejsce rezygnacji.

System jest aktywny pod adresem https://zlobki.vulcan.net.pl/rudaslaska

 

Prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem zapisów elektronicznych do żłobków miejskich" dostępnym w "Plikach do pobrania" na stronie logowania.

UWAGA!!!  prosimy o zwrócenie uwagi na § 2, ust. 14 Regulaminu - wnioski nie przedłużane co 3 miesiące są usuwane z systemu.

 

Proszę nie drukować wniosków. Wniosek będzie potrzebny dopiero do przyjęcia dziecka.

Prośba do Mamy i Taty

 

 

 
 

 

 

PROSZĘ ZOSTAŃ ZE MNĄ W DOMU JEŚLI: