Informacja o jakości powietrza

http://powietrze.katowice.wios.gov.pl/

Witamy na stronie Żłobka Miejskiego w Rudzie Śląskiej

REKRUTACJA ELEKTRONICZNA

UWAGA RODZICE

Dla usprawnienia procesu rekrutacji w żłobkach miejskich dla których organem prowadzącym jest Miasto Ruda Ślaska od dnia 11 marca br. zostaje uruchomiony  elektroniczny system zapisów.

Platforma elektroniczna wspomagająca procedurę zapisu dziecka do żłobków miejskich umożliwi składanie wniosków w trybie całorocznym, jednocześnie porządkując wnioski zgodnie z datą złożenia wniosku oraz kryteriami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zmiana formy zapisów z tradycyjnej - papierowej na elektroniczną daje rodzicom możliwość składania wniosku przez internet z dowolnego miejsca.

Zapisy  będą się odbywały przez cały rok natomiast nabór na wolne miejsce w żłobku będzie się   odbywał   w miarę zwalniania się  miejsc .

System jest aktywny pod adresem https://zlobki.vulcan.net.pl/rudaslaska

Dzieci zapisane do żłobka do dnia wejścia w życie elektronicznego systemu zapisów biorą udział w rekrutacji z uwzględnieniem faktycznej daty zapisu, dlatego prosimy rodziców dzieci już zapisanych o zapisywanie się w systemie.

Prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem zapisów elektronicznych do żłobków miejskich" dostępnym w "Plikach do pobrania" na stronie logowania.

UWAGA!!!  prosimy o zwrócenie uwagi na § 2, ust. 14 Regulaminu - wnioski nie przedłużane co 3 miesiące są usuwane z systemu.

Proszę nie drukować wniosków. Wniosek będzie potrzebny dopiero do przyjęcia dziecka.

Z radością witamy Wasze dzieci. Staramy się zapewnić im w żłobku jak najlepsze warunki zdrowotne i wychowawcze. Nasz personel jest wyczulony na potrzeby dziecka

 

Żłobek Miejski bierze udział w programie „Żywienie na wagę zdrowia” realizowanym przez Śląskiego Państwowego Inspektora Sanitarnego pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka

Do żłobka mogą uczęszczać dzieci w wieku od 5 miesiąca życia do ukończenia 3 roku życia. Doświadczony i odpowiednio wykształcony pod kątem opiekuńczo-wychowawczym jak i medycznym personel zapewni Państwa pociechom nie tylko stałą opiekę, lecz również zadba o ich prawidłowy rozwój emocjonalny i psychofizyczny.

Przyjazne otoczenie z dala od zgiełku miejskiego oraz duży ogród zapewnić maluchom miły odpoczynek na łonie przyrody. Placówka posiada przestronne i estetyczne pomieszczenia, które są odpowiednio wyposażone oraz dostosowane do potrzeb wiekowych naszych milusińskich. Znajdujące się w nich bezpieczne zabawki mają za zadanie nie tylko uatrakcyjnić spędzany na zabawie czas, lecz również stymulować prawidłowy rozwój dzieci. Pomieszczenia te, to nie tylko sale bawialne, lecz również przystosowane dla maluchów sypialnie, jadalnie oraz łazienki..

Treść nowego pytania/zgłoszenia: